Dýka džambija s pochvou, Jemen, 19. stol.
čepel zakřivená, dvousečná, s žebrem uprostřed, jílec a pochva ze stříbra (550/1000), zdobeny filigránovými ornamenty, délka 34,5 cm, s pochvou 42,5 cm (Do)
atest puncovního úřadu
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.500,-
atest puncovního úřadu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |